+420 602 318 061 info@drevodomky.eu

O nás

Firma Dřevodomky EU s.r.o. vznikla jako specializovaná firma zaměřená na výstavbu rodinných domů za použití materiálů suché výstavby, rychlosti výstavby a v neposlední řadě garanci dodržení kalkulované částky a termínu výstavby.

Z počátku se jednalo především o stavbu hrubých staveb, montáž sádrokartonu, zateplování a dokončovací interiérové práce. Následně jsme přešli na výstavbu kompletních rodinných domů a té se věnujeme dodnes.

Postupem času se činnost firmy Dřevodomky EU s.r.o. rozšířila o výstavbu kompletních rodinných domů na klíč. Hlavní nosný program naší firmy v současné době tvoří výstavba rodinných domů za použití dřevěné nosné konstrukce. Z vnější strany používáme zateplovací systém (vata,nebo polystyren) a z vnitřní strany sádrokarton na kovových konstrukcích, kde se zajistí dokonalá izolace parotěsnou folií celé stavby.

Nejsme největší stavební firmou se specializací na dřevostavby, ani nestavíme tisíce rodinných domů ročně, ale o to více se můžeme soustředit na kvalitu provedení. Za dobu svojí existence firma Dřevodomky EU s.r.o. postavila již kolem 400 rodinných domů. Naše roční kapacita se pohybuje kolem 20 domů ročně. Naše stavby realizujeme s uzavřeným okruhem specialistů a nechceme ani dále navyšovat produkci. Soustředíme se raději na používání nových technologii jako jsou například fotovoltaiké ostrovní elektrárny, chytré řízení domu s použitím scénářů a další možnosti. V této oblasi se stále snažíme nacházet nové a zajímavé.

První dřevostavba – rodinný dům byl postaven již v roce 1996 a je dodnes naprosto funkční a spolehlivý.

Jsme flexibilní i v oblasti spolupráce s klienty, kde ne vždy musíme celou realizaci řešit my, ale muže to s námi řešit i sám klient dle svých možností , jak finančních, tak i praktických.

Strategií naší firmy je především spokojenost zákazníka a proto se řídíme v prvé řadě jeho požadavky. Každý rodinný domek, který realizujeme je originál. Nepoužíváme typizované projekty a každému zákazníkovi se věnujeme individuálně.

Díky zkušenostem v oboru Vám můžeme poskytnout dokonalý přehled ve výstavbě rodinných domů, stejně jako Vás seznámit s novými trendy a novinkami. Veškeré konzultace, návrhy na PC a slepý rozpočet je u nás služba zdarma.

Rádi za Vámi přijedeme a poradíme přímo na místě stavby či rekonstrukce.

Naším zákazníkům poskytujeme kompletní servis – od vytvoření projektu až po konečnou realizaci. Jsme schopni předložit různé varianty řešení a dokážeme garantovat nejen kvalitu provedených prací, ale rovněž předem kalkulovanou cenu díla a v neposlední řadě i termín dokončení domu. Všechny tyto aspekty pro Vás znamenají úsporu času a větší dodavatelský komfort.

A v neposlední řadě pro Váš komfort přispívá skutečnost, kdy nás můžete navštívit v našich kancelářích u teplého a čerstvého kafe. V klidu zázemí naší firmy se věnovat výběru těch nejlepších variant pro Váš útulný domov. Taktéž po dohodě můžeme navštívit již realizované domy, či prohlédnout domy ve vystavbě.

Jelikož si plně uvědomujeme, že kvalifikovaní pracovníci jsou v konkurenčním prostředí naší největší devizou, snažíme se jim poskytnout co možná nejlepší pracovní podmínky. To znamená jednak kvalitní materiálně-technické vybavení, které jim napomáhá k odvedení precizní práce a jednak silné sociální zázemí firmy nezbytné k jejich spokojenosti a ztotožnění s politikou firmy.

 

Všichni naši technici a dělníci perfektně ovládají své řemeslo a jsou pravidelně školeni pro práci s nejmodernějšími stavebními materiály a technologiemi.